Projekt Bez Palmového Oleje podporují

Přispěvatelé z řad fanoušků

  • Andrea Petrů
  • Stanislav Kocanda
  • Michael Lauko
  • Lucie Smutná
  • Iveta Blažková
  • Kryštof Galád
  • Alena Mášová
  • Adam Hanuš

Chcete také přispět?

Pošlete 100 Kč na účet 2300404575 / 2010 (Fio banka).

Do zprávy pro příjemce napište své jméno a "bez palmového oleje". Za odměnu vás uvedeme na této stránce. Pokud chcete přispět, ale nechcete být zde uvedení, nepište do zprávy pro příjemce své jméno.

Poslat můžete samozřejmě i víc. Všechny poslané prostředky použijeme na rozvoj vyhledávače. ;)

Podpora neziskových organizací

Koalice proti palmovému oleji

Koalice proti palmovému oleji (KPPO) je nezávislá platforma organizací i jednotlivců, která přispívá ke snížení celosvětově nadbytečné spotřeby palmového oleje. Společně pořádáme osvětové akce pro veřejnost, zajišťujeme politický lobbing a komunikujeme s obchodní sférou. Soustředíme se na problematiku palmového oleje, ale nezapomínáme při tom na další související nejen environmentální témata. Intenzivní produkce palmového oleje je ukázkou systému, ve kterém zaměření na krátkodobý zisk převládá nad péčí o životní prostředí a zájmy lidí po celém světě, a to mnohým příslibům a certifikacím navzdory. Proto poradenství pro spotřebitele a výrobce realizujeme v širších souvislostech včetně otázek potravinové soběstačnosti, šetrného a udržitelného hospodaření a uvědomělé spotřeby. Věříme totiž ve férovější svět, na jehož podobě se podílí každý z nás, proto www.stoppalmovemuoleji.cz.

Hnutí Duha

Hnutí DUHA prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Na našem webu www.adresarfarmaru.cz si snadno najdete farmáře, od nějž můžete nakoupit čerstvé místní potraviny a ke kterému to máte nejblíže. Stránky nabízejí i kompletní a aktuální přehled fungujících i vznikajících skupin KPZ neboli komunitou podporovaného zemědělství.

Zvonečník, z.s.

Zvonečník, z.s. www.potravinynejsouodpad.cz

Podpora ze strany firem

Biflujeme.cz s.r.o.

Vše pro studenty a studium. Největší česká burza učebnic, spojená s nabídkou doučování, ze které si vybere opravdu každý.

www.biflujeme.cz

Vanio Solutions s.r.o.

Tvoříme zakázkové webové aplikace, e-shopy, podnikové informační systémy, webové portály a mnoho dalšího. Dbáme na kvalitu naší práce, můžete se na nás spolehnout.

www.vanio.cz

Chcete zde mít také takový medailonek vaší firmy?

Napište nám e-mail na info@bezpalmovehooleje.cz, nebo nám zavolejte v pracovní dny na telefonní číslo 776 643 433.

Můžeme vám nabídnout více možností spolupráce.

Látková taška
na váš bezpalmový nákup!

taska